Рами, вилки, сідла


Рами, вилки, сідла

Даній розділ інтернет-магазину призначення для тих, хто хоче вдосконаліті або зібраті велосипед з нуля. Чи не прописна істина: рама - головний елемент велосипеда. Від того чи правильно Ви віберете раму, буде залежаться и все інше. На неї Вже можна навішаті практично будь-які компоненти, Які побажаєте. А ось неправильно звертаючись рама может засмутіті Вас куди сільніше неякісного перемикач або обода. Перш за все важліво візначіті для себе, Який самє стиль їзди Ві віддаєте предпочтение, будь то міська комфортна, міська з виїздом на ґрунтову дорогу або міська, но з хорошим асфальтом. Ті ж, хто вібірає для себе дисципліни даунхіл, фрірайд або BMX виберуть свою раму, яка Підходить сортаменту під їхнього стилю катання. Так что важліво пам'ятати, что основне в велосіпеді - правильно підібрати для себе раму. Матеріали, з якіх может буті вона Виготовлена, це сталь, что Рідко застосовується в СУЧАСНИХ велосипедах, алюміній - найпошіренішій материал и карбон для тих хто може Собі его дозволіті.


Вилки на велосипед такоже можна купити в інтернет- магазині Велопартс. Існує такоже велика Кількість передніх вилок, но існує три основних види: жорсткий вилка, рігідна и Амортизаційні вилки. Жорсткі вилки Використовують на велосипедах міськіх, дитячих, шосейніх и ціклокроссах. Смороду прізначені для того, щоб збільшити коефіцієнт Корисної Дії від Обертаном педалей. Смороду НЕ дуже комфортні но дешеві (НЕ відносіться до карбонових) и практично НЕ вімагають обслуговування.


Амортизаційні вилки более підійдуть для тих, хто їздив на грунтовій дорозі або просто по нашим, чи не дуже хороших дорогах. Аджея при постійному бітті по дорозі, удари передаються в ліктьовій суглоб и далі до спини. Щоб мінімізуваті це, можна використовуват Такі типи велосипедних вилок. Видів таких вилок існує теж немало, но основні три: пружинно-еластомірна, пружинно масляна и повітряно масляна. Як и у всех типах, є дешеві, Середні и дорогі види передніх вилок. Пружинні еластомеркі стояти в дешевих велосипедах и їх Важко назваті амортизатором, так як смороду що не гасять розгойдування вилки, что дает Певна м'якість, но погіршує дінамічні характеристики велосипеда. Найпопулярніші по співвідношенню ціна / якості, це пружинно масляні. Це повноцінній аммортизатор, что працює за таким же принципом як и більшість автомобільних підвісок. Ну і Останній, більш просунути варіант, це повітряно масляні, что показують Висока якість и Надійність, з індівідуальнімі настройками,