Виноси


Виноси

Винос керма велосипеда є елементом, який дозволить налаштувати посадку на велосипеді саме під Ваш стиль катання. Наприклад якщо встановити винос на 130 мм, то посадка стане нижче, так як руки по відношенню до сідла доведеться витягати далі, за рахунок чого і зміниться посадка велосипедиста. Повна протилежність вийде, якщо встановити кермо з мінімальним виносом, до 50 мм. Часто такі типи встановлюють на BMX велосипеди, так як необхідний повний контроль над велосипедом. Досить багато виробників займаються виробництвом такої не хитра речі як винос керма. Основні виробники, представлені на нашому сайті це німецька XLC і Amoeba. Обидва варіанти будуть гідним вибором для тих, кому важлива надійність. Хочемо звернути Вашу увагу на те, що при їзді велосипедист досить сильно спирається на кермо, особливо нема на рівній дорозі, так що травма від зламаного виносу може бути досить серйозна, тому що падати на рульовій винос дуже небезпечно. Так що не рекомендуємо купувати на ринку винос невідомого виробництва.

Як ми писали раніше, вони бувають з різною довжиною, від 50 мм і до 130 мм. І це тільки те, що представлено на нашому сайті, то є найпопулярніші моделі. У світі можна звичайно ззнайти і більш збочені варіанти з більшою довжиною. Але це не суть важливо, так як вибору від 50-ти і до 130-ти мм цілком достатньо для того щоб вибрати саме те що потрібно для Вас.

Так само варто відзначити що винос може мати нахил вгору або вниз. Тут теж досить багато варіантів, від 10 градусів і більше. Для загального розуміння, з високим кутом нахилу вибирають ті хто їздить переважно по бездоріжжю або просто бажає зробити свою посадку вище, а ті хто вибирає винос з ухилом вниз переважно власники шосейних велосипедів, також ціклокроссери, гібриди та Гравель велосипеди. Хоча з негативним ухилом частіше йде винос разом з рульовою трубою.

Є ще такі варіанти виносів з регулюванням нахилу. Тобто Ви самі виставляєте потрібний Вам уклін, фіксуєте його болтом і спокійно відправляєтеся в прогулянку. Хочемо нагадати що тип виносу з регулюванням нахилу не підійде для велосипедистів з агресивним стилем катання, за варіантом зі спригіванія з уступів і так далі. Тут є можливість того, що затягування просто не витримає такого стилю їзди, що в підсумку розслабить гайку кріплення нахилу.


Порівняння товарів (0)+ 13 грн. бонус
Винос KLS Ultimate 130 мм чорний 31,8 мм
+ 12 грн. бонус
Винос KLS Race 120 мм чорний
+ 16 грн. бонус
Винос KLS CRX 70 з регулюванням кута нахилу 95 мм чорний 25.4 мм
+ 13 грн. бонус
Винос KLS CRX 50 QUILL з регулюванням кута нахилу 100 мм чорний 25.4 мм
+ 12 грн. бонус
Винос KLS Advanced XC 70 110 мм чорний 31.8 мм
+ 31 грн. бонус
Винос FireEye Talon AM 50 мм червоний
+ 11 грн. бонус
Винос Amoeba RST-9508 110мм
+ 8 грн. бонус
Подовжувач штока вилки BBB BHP-21 Extender 28.6 / 25.4
+ 4 грн. бонус
Кришка виносу ST-X01. сумісність з ST-F02, золотий
+ 5 грн. бонус
Кришка виносу ST-X01. сумісність з ST-F02 червоний
+ 7 грн. бонус
Кришка виносу ST-X01. сумісність з ST-F02 зелений
+ 5 грн. бонус
Кришка виносу ST-X01. сумісність з ST-F02 блакитний
+ 13 грн. бонус
Винос,RIDE XC 31.8,70X6 чорний
+ 28 грн. бонус
Винос,EVOLVE 31.8,110X6 чорний
Показано з 1 по 15 із 252 (всього сторінок: 17)