Гріпси і обмотки


Гріпси і обмотки

Гріпси для велосипеда виконують демпферну роль, гасячи удари від нерівній поверхні до наших рук. Конечно не мало важливим їх властивістю є також і утримання керма від зісковзування в мокру погоду.

Гріпси купити Ви зможете в даній категорії товарів, підібравши для себе найбільш підходящий варіант. Вони можуть бути виконані з різних матеріалів, будь то піна, гума, шкіра та силікон. Кожен матеріал має свої достоїнства і недоліки, якщо ж ми говоримо про якісний продукт, так як в будь-якому з цих матеріалів, безвідповідальний виробник може покласти меншу кількість необхідних компонентів для їх виробництва. А безвідповідальність його можна назвати саме тому, що хоч гріпси на вигляд і не здаються важливим елементом в будові велосипеда, але вони відповідають за Вашу безпеку під час дощу або сильної спеки, коли Ваші руки сильно пітніють і необхідно і далі контролювати кермо.

Гріпси з піни вважаються найдешевшим варіантом. Їх часто можна побачити на стокових дитячих велосипедах і самокатах. Але вони мають один хороший плюс - вони дають максимально можливий комфорт при їзді, так як поглинають велику кількість ударів, не передаючи надлишок на Ваші руки і руки Ваших дітей. Але і істотний мінус також є - вони дуже легко рвуться. Особливо часто це трапляється, коли велосипедист намагається зняти і одягнути назад їх на кермо. Робити це потрібно дуже акуратно, так як даний матеріал дуже легко рветься.

Гумові гріпси на велосипед роблять більшість виробників. У даній категорії можуть бути низькоякісні, "дубові" і високоякісні гріпси з матеріалу, який практично липне до Ваших руках, але в хорошому сенсі. Тобто чіпкість на вищому рівні, але знову ж таки, необхідно дивитися на бренд, так як кожен виробник дотримується свого курсу розвитку бізнесу. Дуже відомі бренди компаній Velo і XLC . Перший найчастіше виступає в середньому ціновому сегменті, випускаючи величезна кількість продукції, другий же бренд XLC піклується про свого клієнта і робить більш надійні гріпси, які не підведуть Вас, але звичайно і коштують відповідно. Правда їх вартість мала щодо світових американських брендів, де за них можуть просити від 100 доларів США.

Шкіряні гріпси це данина минулої моді. Їх часто можна зустріти на сіті байках або ретро байках. Вони красиво і стильно виглядають, але виконують свою функцію лише частково, хоча для тих хто їздить не поспішаючи і по місту - даний варіант буде відмінним рішенням.

Силіконові гріпси теж гідний варіант серед своїх побратимів. Вони дуже чіпкі, але необхідна вдумливо вибирати колір, так як силікон схильний до вигоряння на сонці. Так само при прямих сонячних променях він може втратити свої властивості. Так само він легко рветься, якщо поводитися з ним досить неакуратно.

але необхідна вдумливо вибирати колір, так як силікон схильний до вигоряння на сонці. Так само при прямих сонячних променях він може втратити свої властивості. Так само він легко рветься, якщо поводитися з ним досить неакуратно.

 

але необхідна вдумливо вибирати колір, так як силікон схильний до вигоряння на сонці. Так само при прямих сонячних променях він може втратити свої властивості. Так само він легко рветься, якщо поводитися з ним досить неакуратно.

 


Порівняння товарів (0)+ 6 грн. бонус
Ручки керма PRO Slide On Sport 32x125 мм чорний
+ 6 грн. бонус
Ручки керма PRO SLIDE ON Sport 30x125 мм чорний
+ 13 грн. бонус
Ручки керма PRO Slide On Race 32x130 мм чорний
+ 7 грн. бонус
Ручки керма PRO Slide On Race 32x130 мм червоний
+ 10 грн. бонус
Ручки керма PRO Slide On Race 32x130 мм синій
+ 7 грн. бонус
Ручки керма PRO Slide On Race 32x130 мм білий
+ 5 грн. бонус
Ручки керма PRO Ergonomic Sport з піні чорний 34.5x133мм
+ 5 грн. бонус
Ручки керма PRO Ergonomic Sport з піні чорний 32x130мм
+ 4 грн. бонус
Ручки керма Longus WRUB з замками 130мм
+ 2 грн. бонус
Ручки керма Longus SKIN коричневий 130мм
+ 4 грн. бонус
Ручки керма Longus LORING з замками чорний 130мм
+ 4 грн. бонус
Ручки керма Longus GROSS замок, чорний
Показано з 1 по 15 із 574 (всього сторінок: 39)