Аксесуари


Аксесуари

Інтернет-магазин велозапчастін и аксесуарів Veloparts.com.ua надає великий вибір велотренажерів від компанії Tacx та Elite . Тренажерів, что Використовують багатьма світовімі зірками велоспорту для ПІДТРИМКИ форми або для розігріву перед змагання. Асортимент уявлень такими популярними моделями як Antares, Galaxia, Blue Matic, Blue Matic, Booster, Bushido, quick motion, Rampa, Qubo, Novo Force, Nero, Drivo та інші. Так само Ви зможете прідбаті додаткові підставки, антіковзаючій компаунд для карбону, покришки для тренажера, як від компанії Tacx, Elite так и от СВІТОВОГО лідера, компании Continental. І НЕ забувай про ексцентрік, сумку для перевезення тренажера и Звичайно ж запасний ремінь для роллерних велотренажерів.


Велокомп'ютері представлені широким асортиментом від компанії Echowell, Longus, Onride, Lezyne, Sigma та інші. Підберіть для себе Оптимальний варіант за ціною и можливости. Можна взяти найдешевше, з мінімум необхідніх функцій. Або ж дорожча, з датчиком каденса. Провідний або безпровідний велокомпьютер, вірішуваті Вже Вам, залежних від Запитів и можливости.


Багажники представлені компаніямі Ibera, Tranz-X, Longus, Onride. Ві зможете підібраті на велосипед від 26 діаметра коліс и до 29-го. На дискові гальма або V-brake, вибір за Вами.


Легкознімні крила від компаний Flinger, KLS, Zefal, SunnyWhel. Насоси представлені в широкому асортименті, з манометром и без, з подвійнімі и звичайна клапанами. Так само, в продаж є насос для амортізаційніх вилок.


Велосіпедні сумки на багажник, на раму, під Сідло, Велобаул и кейси для смартфонів. Все це Ви зможете прідбаті в нашому інтернет-магазині Veloparts.


У розділі фляг, Ві підберете для себе найбільш оптимальний вид фляги и фляготрімача на будь-який смак. < / p>


Мигалки и переднє світло для велосипеда представлені такими виробник як, Longus, S-Sun, iLumenox, Lezyne, Onride и багатьма іншімі. Одна з найважлівішіх и необхідніх покупок, Аджея безпека на дорозі Перш за все. Якісна блімавка дасть можлівість здалеку Побачити Вас и Вжити відповідніх ЗАХОДІВ. Коштує дешево,