Велотренажери


Велотренажери

Розділ велотренажерів, в інтернет-магазині сповнений різноманітних примірників. Можете підібрати більш відомі роллерниє тренажери, які виглядають як три ролика, з'єднаних між собою спеціальним тросом. Або більш сучасні тренажери, які Ви підключаєте до заднього колеса, через знімний ексцентрик. В останньому випадку, Вам не доведеться ловити рівновагу, як би довелося це робити на роллерного тренажері.

Минуло вже багато років з винаходу перших тренажерів , так що вони змінилися і модернізувалися дуже сильно. У найбільш просунутих версіях, Вам буде доступно підключення до мережі інтернет і екрану, завдяки якому, можна їздити «по мережі», як це зараз відбувається в комп'ютерних іграх, тільки на відміну від останніх, Вам необхідно не шалено тиснути на клавіші, а крутити педалі. При чому навантаження буде змінюватися разом зі зміною ландшафту і кута нахилу дороги по якій Ваш персонаж їде. На екрану ж будете бачити красиві пейзажі, що змінюються & nbsp; в процесі їзди, також будуть видні суперники, якщо «їсте» по мережі. Так що тепер, навіть в не сезон, існує можливість продовжувати їздити по відомим дорогах, включаючи популярні гоночні траси, в незалежності від того, що діється у Вас за вікном.

Ми співпрацюємо з відомою компанією, яка надає свої тренажери для спортсменів, що беруть участь в міжнародних змаганнях. Особливо часто використовуються перед початком змагань, для розігріву спортсменів. Говоримо ми про відомої компанії Tacx < / Span>. Вони відмінно показали себе у використанні і мають високу якість.

Також можете купити витратні матеріали для них: трос для роллерного верстата, спеціальні покришки Tacx , антиковзаюча мастило, бокс для інструменту, USB інтерфейс для велотренажера, додаткова підставка для роллерного тренажера, щоб НЕ ловити рівновагу.

Ми співпрацюємо з офіційним дистриб'ютором в Україні, так що Ви можете бути спокійні в якість і надійність наших тренажерів.

Найпопулярнішими тренажерами на даний момент є Tacx Antares , Blue Matic і Blue Twist . Останні два підключаються через отвір заднього ексцентрика а один з них також має виносну регулювання опору, яка кріпиться на кермо і Вам більше не доведеться вставати з велосипеда для того, щоб посилити або послабити опір на велотренажері.


Порівняння товарів (0)+ 21 грн. бонус
Підставка під переднє колесо Elite GEL Block
+ 14 грн. бонус
Підставка Elite TRAVEL Block
+ 21 грн. бонус
Захист від поту Elite PROTEC PLUS
+ 5 грн. бонус
Ексцентрік для велотренажера Elite
+ 342 грн. бонус
Велотренажер ролерній Elite QUICK MOTION
+ 487 грн. бонус
Велотренажер ELITE TURNO
+ 408 грн. бонус
Велотренажер Elite TUO, інтерактивний
+ 253 грн. бонус
Велотренажер Elite QUBO FLUID 8 рівнів
+ 180 грн. бонус
Велотренажер Elite Arion Parabolic roller
+ 273 грн. бонус
Велотренажер Elite ARION MAG ролерній
+ 21 грн. бонус
Адаптер Elite для встановлення в тренажер 10 та 12 мм осі
+ 39 грн. бонус
Адаптер Elite ANT + USB до тренажерів
+ 24 грн. бонус
Адаптер Elite 135x10 / 135x12 мм для Drivo / Direto / Turno
Показано з 1 по 15 із 82 (всього сторінок: 6)