Трансмісія, гальма


Трансмісія, гальма

В даному розділі Ви відкрієте для себе Такі велосіпедні компоненти, як зірки до шатунів, каретки під будь-який тип, касети и тріскачкі, ковпачкі та кінцевікі, педалі, перемікачі задні и передні, ручки перемикань и манетки, троси та сорочки, ланцюги и власне шатуни.


У розділі кареток присутній широкий вибір кареток під квадрат, під ISIS, Octalink и Hollowtech. Основні моделі представлені компанією Shimano та SRAM . Каретки під один вид, ма ють много різних розмірів, так что важліво віміряті и підібраті самє ту каретку, яка может встати на Ваш велосипед.


Такоже в розділі Присутні різноманітні касети під 6, 7, 8, 9, 10. 11 та 12 зірок. Як на МТБ так и на шосейні велосипеди. Чи зможете підібраті Собі за рівнем: Acera, Altus, Deore, XT, Shimano 105, Alivio, Sora, SLX и Звичайно ж Tourney. Правильно підібрана касета дасть Вам максимально почуття контролю за тім, что відбувається. Чітке перемикань такоже может буті досягнуть за рахунок использование однорівневіх систем.


Різнокольоровімі кінцевікамі Сорочок Ві зможете підібраті сортаменту під свой велосипед. Смороду бувають як Із Пильник так и без. Так сама не забувай про кінцівкі троса, Які теж бувають різніх кольорів.


Широкий вибір педалей уявлень компаніямі WellGo , Shimano, Race Face , < span style = "font-weight: bold;"> FireEye та інші. Як звічайні "топталки", так и просунуті Контактні педалі, а такоже педалі для BMX. Педалі бувають як Повністю з пластика, так и з такими вставками, ну або просто алюмінієві педалі. Останні до речі найнадійніші, так что не просто так не рекомендуються стрібаті з велосипедом на дешевих пластикових педалях. Велика ймовірність їх поломки и тоді может постраждаті нога велосипедиста.


Задні перемікачі теж є в Достатньо асортименті, щоб підібраті потрібну Вам модель. Основна відмінність в кріпленнях: на болт (кріпіться на "гак" або раму) и на гачок (кріпіться прямо на задню втулку). Хоча останні Вже практично НЕ Використовують и застосовуються на більш дешевих и старих велосипедах. Відмовіліся від них, оскількі при ударі об перемикач, можете зламаті такоже и втулку. А ось з кріпленням на болт такого не станеться, так як весь удар Прийма на собі гак, Який легко и дешево можна замініті.


Ручки перемикань представлені такоже в широкому асортименті , від дешевих шіфтерів до дорогих дуалів, Хоча в компаніїї SRAM вікорістувуються дуже дорогі Шифтер.


Ланцюги велосіпедні и шатун, такоже представлені в асортименті нашого інтернет-магазину Велопартс. < / p>