Рульове керування


Рульове керування

Тут Ви зможете знайти для себе товари, что стосують рульова керування, а точніше того, что відносіться до него: винос керма, кермові колонки, гріпсі, обмотки керма, ріжкі и Звичайно ж Самі рулі.


Винос керма Досить важлівій елемент, Який может Изменить посадку на Вашому велосіпеді, а такоже налаштуваті его під себе. Завдяк широкому набору різновідів, це сделать не так и складно. Основна Вимога, це правильна посадка, яка забезпечен максимальний комфорт, а що найважлівіше - безпека. Довжина віносів может варіюватіся від 50-ти мм, и до 170-ти мм, хоча бувають и віняткі з правил. Такоже є можлівість підібраті по куту Нахил: спрямованостей вгору, горизонтальний винос и так звань "негативний" винос, что має на увазі винос, Який має нахил вниз. Зазвічай останні Частіше Використовують в шосейніх велосипедах, де важліва низька посадка, и навпаки вищий винос идет для більш комфортної и неспішної їзди. Винос в нашому інтернет-магазині представлені багатьма топових виробника.


Ручки керма або просто гріпсі існують не просто так и не для краси, як деякі все ще вважають. Цей елемент хоч и здається Досить пробачимо, но служити для безпеки велосипедиста. Хороші гріпсі не дадуть зісковзнуті руці в самий відповідальний момент. Особливо це важліво, коли Ви їздіте в жарку погоду и Ваші долоні потіють, что может привести до зісковзуванню руки з керма. Так что Радимо вібіраті якісні ручки а не Найдешевші. Безпека понад усе. Існує велика безліч гріпсів, Які ма ють величезне вибір кольорів и матеріалів. Можете купити шкіряні гріпсі если катаєте на невеликі відстань, смороду віглядають стильно, но як показує практика, не добре себе показують на далеких дістанціях. Компаний безліч и Звичайно ж є першопрохідці, на Які рівняються інші Виробники.


Рогу або просто ріжкі ма ють інше призначення, чем Самі ручки. Перш за все, смороду допомагають нам долаті більш трівалі дістанції з великим комфортом. А роблять смороду це, Завдяк того, что ми маємо можлівість Изменить позицию руки, тім самим з'являється можлівість довше відпочіті напруженного м'язам и зв'язкам. Вибір їх такоже НЕ малий, но тут Архів НАЙГОЛОВНІШЕ правильно їх поставити на кермо, Щоб не сделать только гірше.


І куди ж рульова керування без найголовнішого - керма. Тут основні категорії, что Ві зможете знайти на нашому сайті, представлені рулями для шосейніх велосипедів, для МТБ байків и для BMX. Смороду всі кардинально відрізняються один від одного, так як прізначені зовсім для різніх стілів їзди. Так само не забудьте про материал з которого смороду складаються. Можна вібрато звічайні рулі а можна купити карбонових кермо для свого велосипеда, Який має ряд перевага, основними з якіх є вага та поглинання ударів.