Гаки на раму


Гаки на раму

Сережки на раму або по народному "півень". Дана запчастина велосипеда захищає Ваш задній перемикач. Раніше задні перемикачі кріпилися найчастіше за задню втулку, але таким чином, при падінні велосипеда на праву сторону, гнувся сам перемикач, що в кінцевому підсумку виводило його з ладу. А заміна перемикача через банального падіння велосипеда, річ вельми не приємна.

В результаті через час з'явилися захисту на такі перемикачі. Але вони мають теж свій недолік - приймаючи удар на себе, вони передають всю силу на заднє перо, що при сильному ударі погнеться і його. У підсумку ремонт велосипедної рами. Так що в підсумку все прийшли до ось таким ось сережках / півнів, які при ударі сгінаются і захищають таким чином перемикач і саму раму.

Вони виконані зі спеціального м'якого сплаву, щоб амортизувати і приймати удар на себе. Адже легше і дешевше поміняти сережку, вартістю від 70ті грн, ніж найдешевший перемикач. Але заміна теж не завжди необхідна, так як при наявності правильних інструментів у веломеханікі, можна ідеально вигнути назад просів "півень".


Порівняння товарів (0)+ 9 грн. бонус
Новинка
Крюк на раму XLC DO-A91. Велосипеды Haibike XDURO+SDURO, <br />под ось, 2017-2019
+ 18 грн. бонус
Новинка
Крюк на раму XLC DO-A101, Haibike Affair 5.0 MY17
+ 8 грн. бонус
Новинка
Крюк на раму Ghost GRH-12, черный
+ 8 грн. бонус
Новинка
Крюк на раму Ghost GRH-11, черный
+ 8 грн. бонус
Новинка
Крюк на раму Ghost GRH-10, черный
+ 22 грн. бонус
Новинка
Болт подвески HAIBIKE, Horstlink, с 2014г.
+ 5 грн. бонус
Новинка
Болт крепежный HAIBIKE, Pulley Mounting, с 2014г.
+ 6 грн. бонус
Новинка
Блок кронштейна вісі перемикача Deore XT, RD-M8000
Показано з 1 по 15 із 48 (всього сторінок: 4)