Вичавки ланцюгів


Вичавки ланцюгів
Вичавка для ланцюга велосипеда - спеціальний інструмент, який позвоняет зняти ланцюг велосипеда для чищення, змащення або ремонту велосипеда. Як правило витримка для ланцюга просте механічне пристосування складається & nbsp; з вичавного Піна і механізму з різьбленням для створення зусилля, що виживає Піни на велосипедної ланцюга. Вичавки для ланцюга поділяються на аматорські та професійні вичавки. & Nbsp;

Прості аматорські вичавки для ланцюга рекомендуються для використання в складі велоаптечки у кожного велосипедиста. мандрівного на далекі відстані. При пошкодженні ланцюга в шляху її завжди можна вкоротити на 1-2 ланки і продовжити рух. Такі вичавки розраховані на нечасте періодичне використання і мають компактну і зручну для перевезення форму.
< br>
професіональному витримка для ланцюга велосипеда - в основному використовується в професійних веломайстерня і виготовляється з матеріалів підвищеної міцності для максимально довгого терміну служби. Витримка для ланцюга в основному виробляється в універсальному вигляді для всх ланцюгів - від одношвидкісний ланцюга, до 11 швидкісних останніх топових моделях ланцюгів. Основні виробники вичавок для ланцюгів - це виробники професійного і аматорського велосипедного інструменту, такі як витримка Ice Toolz, витримка Park Tool & nbsp; та інші вичавки для ланцюга. Витримка для ланцюга в основному виробляється в універсальному вигляді для всх ланцюгів - від одношвидкісний ланцюга, до 11 швидкісних останніх топових моделях ланцюгів. Основні виробники вичавок для ланцюгів - це виробники професійного і аматорського велосипедного інструменту, такі як витримка Ice Toolz, витримка Park Tool & nbsp; та інші вичавки для ланцюга. Витримка для ланцюга в основному виробляється в універсальному вигляді для всх ланцюгів - від одношвидкісний ланцюга, до 11 швидкісних останніх топових моделях ланцюгів. Основні виробники вичавок для ланцюгів - це виробники професійного і аматорського велосипедного інструменту, такі як витримка Ice Toolz, витримка Park Tool & nbsp; та інші вичавки для ланцюга.

Порівняння товарів (0)+ 4 грн. бонус
Витискач ланцюга Bike Hand YC-336
+ 4 грн. бонус
Витискач ланцюга Bike Hand YC-323
Показано з 1 по 15 із 46 (всього сторінок: 4)