Вичавки ланцюгів


Вичавки ланцюгів

Вичавка для ланцюга велосипеда - спеціальний інструмент, який позвоняет зняти ланцюг велосипеда для чищення, змащення або ремонту велосипеда. Як правило витримка для ланцюга просте механічне пристосування складається & nbsp; з вичавного Піна і механізму з різьбленням для створення зусилля, що виживає Піни на велосипедної ланцюга. Вичавки для ланцюга поділяються на аматорські та професійні вичавки. & Nbsp;


Прості аматорські вичавки для ланцюга рекомендуються для використання в складі велоаптечки у кожного велосипедиста. мандрівного на далекі відстані. При пошкодженні ланцюга в шляху її завжди можна вкоротити на 1-2 ланки і продовжити рух. Такі вичавки розраховані на нечасте періодичне використання і мають компактну і зручну для перевезення форму.

професіональному витримка для ланцюга велосипеда - в основному використовується в професійних веломайстерня і виготовляється з матеріалів підвищеної міцності для максимально довгого терміну служби. Витримка для ланцюга в основному виробляється в універсальному вигляді для всх ланцюгів - від одношвидкісний ланцюга, до 11 швидкісних останніх топових моделях ланцюгів. Основні виробники вичавок для ланцюгів - це виробники професійного і аматорського велосипедного інструменту, такі як витримка Ice Toolz, витримка Park Tool & nbsp; та інші вичавки для ланцюга. Витримка для ланцюга в основному виробляється в універсальному вигляді для всх ланцюгів - від одношвидкісний ланцюга, до 11 швидкісних останніх топових моделях ланцюгів. Основні виробники вичавок для ланцюгів - це виробники професійного і аматорського велосипедного інструменту, такі як витримка Ice Toolz, витримка Park Tool & nbsp; та інші вичавки для ланцюга. Витримка для ланцюга в основному виробляється в універсальному вигляді для всх ланцюгів - від одношвидкісний ланцюга, до 11 швидкісних останніх топових моделях ланцюгів. Основні виробники вичавок для ланцюгів - це виробники професійного і аматорського велосипедного інструменту, такі як витримка Ice Toolz, витримка Park Tool & nbsp; та інші вичавки для ланцюга.

Порівняння товарів (0)+ 6 грн. бонус
Витискач ланцюга SEMI
+ 2 грн. бонус
Витискач ланцюга Longus для ланцюга Shimano UG / HG
+ 3 грн. бонус
Витискач ланцюга Longus COMFORT
+ 8 грн. бонус
Витискач ланцюга KLS Spike
+ 29 грн. бонус
Інструмент для ланцюгів TL-CN29 для 9/12 швидк.
+ 3 грн. бонус
Тримач для ланцюга Birzman Chain Assembly Fixer
+ 3 грн. бонус
Знімач замків ланцюга, Birzman (знятий з виробництва)
+ 6 грн. бонус
Знімач замків ланцюга XLC
Показано з 1 по 15 із 48 (всього сторінок: 4)