Вичавки ланцюгів


Вичавки ланцюгів
Вичавка для ланцюга велосипеда - спеціальний інструмент, який позвоняет зняти ланцюг велосипеда для чищення, змащення або ремонту велосипеда. Як правило витримка для ланцюга просте механічне пристосування складається & nbsp; з вичавного Піна і механізму з різьбленням для створення зусилля, що виживає Піни на велосипедної ланцюга. Вичавки для ланцюга поділяються на аматорські та професійні вичавки. & Nbsp;

Прості аматорські вичавки для ланцюга рекомендуються для використання в складі велоаптечки у кожного велосипедиста. мандрівного на далекі відстані. При пошкодженні ланцюга в шляху її завжди можна вкоротити на 1-2 ланки і продовжити рух. Такі вичавки розраховані на нечасте періодичне використання і мають компактну і зручну для перевезення форму.
< br>
професіональному витримка для ланцюга велосипеда - в основному використовується в професійних веломайстерня і виготовляється з матеріалів підвищеної міцності для максимально довгого терміну служби. Витримка для ланцюга в основному виробляється в універсальному вигляді для всх ланцюгів - від одношвидкісний ланцюга, до 11 швидкісних останніх топових моделях ланцюгів. Основні виробники вичавок для ланцюгів - це виробники професійного і аматорського велосипедного інструменту, такі як витримка Ice Toolz, витримка Park Tool & nbsp; та інші вичавки для ланцюга. Витримка для ланцюга в основному виробляється в універсальному вигляді для всх ланцюгів - від одношвидкісний ланцюга, до 11 швидкісних останніх топових моделях ланцюгів. Основні виробники вичавок для ланцюгів - це виробники професійного і аматорського велосипедного інструменту, такі як витримка Ice Toolz, витримка Park Tool & nbsp; та інші вичавки для ланцюга. Витримка для ланцюга в основному виробляється в універсальному вигляді для всх ланцюгів - від одношвидкісний ланцюга, до 11 швидкісних останніх топових моделях ланцюгів. Основні виробники вичавок для ланцюгів - це виробники професійного і аматорського велосипедного інструменту, такі як витримка Ice Toolz, витримка Park Tool & nbsp; та інші вичавки для ланцюга.

Порівняння товарів (0)+ 4 грн. бонус
Запасний пін SuperB для витискач ланцюга (комплект 10 штук)
+ 5 грн. бонус
Витискач ланцюга XLC TO-CC01, сріблястий
+ 5 грн. бонус
Витискач ланцюга SuperB TB-3355 для 8/9/10 швидкости
+ 22 грн. бонус
Витискач ланцюга Shimano TL-CN28
+ 5 грн. бонус
Витискач ланцюга SEMI
+ 15 грн. бонус
Витискач ланцюга PRO
+ 2 грн. бонус
Витискач ланцюга Longus для ланцюга Shimano UG / HG
+ 3 грн. бонус
Витискач ланцюга Longus COMFORT
+ 8 грн. бонус
Витискач ланцюга KMC
+ 6 грн. бонус
Витискач ланцюга KLS Spike
+ 7 грн. бонус
Витискач ланцюга Birzman срібляста
+ 13 грн. бонус
Витискач ланцюга Birzman DamselFly, срібляста
+ 4 грн. бонус
Витискач ланцюга Bike Hand YC-336
Показано з 1 по 15 із 48 (всього сторінок: 4)