Насоси


Насоси

Хто хоч раз від'їжджав далі ніж на 15 км від будинку, зрозуміє що велонасос особливо необхідна річ. Несподівано пробите колесо може стати ще тією проблемою, коли під рукою немає латок і велонасоса. Навряд чи Вам буде приємно тягнути на горбу свого залізного коня до самого будинку або навіть найближчій мастеркской. А тепер уявіть, що Ви поїхали кататися в ліс, де і в помині не ззнайти кого небудь, хто зміг би Вам допомогти.

Велосипедних насосів буває величезна кількість, але відрізняються вони один від одного тільки якістю збірки, матеріалом і ще парою можливих доповнень, таких як вбудований манометр і перехідник на різні типи ніпелів. Самий часто використовуваний тип ніпеля, це звичайно Шредер ( AV ) І той що частіше використовується в шосейних велосипедах з високим тиском, ніпель Преста ( FV ).

Насоси бувають як похідними, так і більш стандартними, з ножним упором. Також не забувайте про матеріал, який використовується при складанні: алюміній або пластик. Матеріал буде впливати перш за все на довговічність і надійність насоса. Так, при падінні, більш надійний велонасос збереже свої функції, навіть якщо буде невелике ушкодження корпусу.

Чи не багато хто любить возити його з собою, особливо це помітно на нових велосипедах, в яких навіть немає спеціальних отворів для установки. Хоча дуже навіть дивно, адже хто пам'ятає, на старих велосипедах по типу «Україна» були посадочні місця для насоса.

Зараз же цей аксесуар б'є нові рекорди з продажу, так як з'являється все більше свідомих велосипедистів на дорогах нашої України. Якщо Ви їздите часто всією сім'єю, то тоді буде цілком достатньо і одного велонасоса, але тим хто люблять покатати в одиночці, даний аксесуар буде вельми корисний. Адже ні для кого не секрет, що найчастіша «поломка» велосипеда, це пробита камера. Часом за один велопохід зустрічаються більш 20ти проколів камер. А тепер спробуйте собі тільки уявити, що якби людина не мала з собою насоса.

Так що вибирайте велонасос від будь-якої торгової марки. Головне щоб вони підходив Вам за типом ніпеля (якщо немає перехідника) і за розмірами. До речі останнім часом стали популярними двох-поршневі насоси. Це коли повітря накачується і коли ви стискаєте насосну ручку і коли розтискати.Порівняння товарів (0)+ 12 грн. бонус
Насос компактний KLS Doubly 50
+ 5 грн. бонус
Тримач СО2 та запасної камери на Сідло для тріатлону
+ 41 грн. бонус
Ресівер PRO TEAM для накачування безкамерних покрішок
Лідер продажів
+ 5 грн. бонус
Перехідник для насоса Longus з FV на AV
+ 7 грн. бонус
Насос компактний PRO Touring Mini Telescop AV / FV чорний
+ 6 грн. бонус
Насос компактний PRO Touring Mini AV / FV чорний
+ 2 грн. бонус
Насос компактний Longus Economic пластиковий чорний
+ 3 грн. бонус
Насос компактний KLS KP-202 пластиковий універсальний вентиль
+ 4 грн. бонус
Насос компактний KLS KINDLE
+ 9 грн. бонус
Насос компактний KLS Doubly 30
+ 7 грн. бонус
Насос компактний KLS Doubly 10
+ 20 грн. бонус
Насос компактний KLS Covert алюмінієвий зі шлангом та манометром
+ 58 грн. бонус
Насос PRO напольний TEAM, алюмінієвий, цифровий манометр
+ 6 грн. бонус
Насос Longus CLEMAN alu-T, з манометром, 120PSI, універсальний вентіль
Показано з 1 по 15 із 555 (всього сторінок: 37)