Ріжки


Ріжки

Велосипедні роги або просто ріжки, необхідний елемент в велосипеді, якщо Ви любите долати на своєму велосипеді не один десяток кілометрів. Вони дають можливість змінювати положення руки при русі, що в свою чергу зменшує навантаження на суглоби ваших рук. Вони повинні бути правильно закріплені на кермі, щоб не створювати ще більший дискомфорт, а саме підняті над землею на невеликій градус, але ніяк не на 45, так як це буде завдавати тільки додатковий дискомфорт. Різні велосипедні роги мають різні особливості і виконані з різних матеріалів, таких як алюміній і карбон, хоча в житті зустрічаються ще і з пластика.

Не дивлячись на всю багатогранність вибору даних пристосувань, важливим залишається вибрати зручні роги, які буде комфортно утримувати кермо. З найдешевших Ви можете зустріти такі екземпляри, які не покриті зовні нічим і мають гладку поверхню, що тягне за собою такі наслідки, як зісковзування руки під час тривалої поїздки влітку, коли рука починає потіти, так що ми б не рекомендували брати вже найдешевші варіанти рогів для велосипеда.

Чим дорожче вони, тим частіше можна зустріти більш анатомічну форму, а не просто шматок Овало-образної труби, закріпленої на кермі. Як і гріпси, деякі з них покриті зручним прогумованим покриттям або наприклад обшиті шкірою. Ну і найдорожчі екземпляри звичайно ж ті, що виконані з вуглеволокна, мають малу вагу і зазвичай все вже йдуть анатомічної форми.

Багато виробників займаються виробництвом ріжків для велосипеда, основні представлені в нашому інтернет-магазині: Amoeba, Uno, BBB і інші. І пам'ятайте, правильно положення руки, будь-то на рогах або на самому кермі, це коли ваше зап'ясті як би продовжує лінію вашої руки, а не згинається, як роблять багато, травмуючи себе суглоби.

Встановлюються роги зазвичай на краю керма, хоча деякі ставлять їх ближче до центру, відразу за грипсами. Пояснюють це тим, мовляв при їзді по лісі, можна зачепитися за гілку краєм, що просто вирве кермо у Вас з рук.


Порівняння товарів (0)Лідер продажів
+ 8 грн. бонус
Ручки керма Longus ERGOBUL з ріжкамі
+ 13 грн. бонус
Ріжки PRO ANATOMIC Alloy чорний
+ 5 грн. бонус
Ріжки Longus RUBYGRIP чорний
+ 11 грн. бонус
Ріжки Longus ANATOM Al чорний
+ 9 грн. бонус
Ріжки KLS Advanced чорний
+ 5 грн. бонус
Ріжки Uno BE-TG1
+ 9 грн. бонус
Ручки руля ONRIDE HornGrip 70 чорний/сірий
+ 5 грн. бонус
Ріжки керма Onride Keep чорний
+ 10 грн. бонус
Ріжки XLC BE-A14, 83 мм, білі
+ 14 грн. бонус
Ріжки XLC BE-A13, 80 мм, чорні
+ 9 грн. бонус
Ріжки XLC BE-A12, 90 мм, чорні матові
+ 9 грн. бонус
Ріжки XLC BE-A12, 90 мм, срібний
+ 21 грн. бонус
Ріжки XLC BE-A11, 110мм, чорні + вбудований мультитул
+ 13 грн. бонус
Ріжки XLC BE-A10, 110 мм, чорні
+ 11 грн. бонус
Ріжки XLC BE-06, 125 мм, чорні
Показано з 1 по 15 із 39 (всього сторінок: 3)