Інструменти


Інструменти

У нашому інтернет-магазині велозапчастей и аксесуарів Велопартс, ви зможете знайти всі Ваші інструменти для ПІДТРИМКИ свого велосипеда в справному стані на довгий час. Например, для забезпечення нормальної и безперебійної роботи ланцюга, нужно его періодічно змащуваті. Для цього підійдуть СПЕЦІАЛЬНІ мастила для ланцюга, Які Ви знайдете у нас, від компанії Shimano , Hanseline та Squirt. А для очищення рами и ее елементів, вікорістовується Спеціальний очіщувач велосипеда. Если Ви вікорістовуєте дискові гальма, то Вам так само может Знадоби очіщувач дискового гальма (ротор). Справа в тому, что нельзя допускаті, щоб на ротор попала хоч крапля мастила, інакше придется міняті колодки, Аджея смороду ма ють пористу струкруру и втягнутості в собі все мастило, Пожалуйста звідті Вже до кінця НЕ вігнаті.


в дорозі обов'язковим набором для шкірного велосипедиста, є рем комлпект латок, Який Ви можете прідбаті в нашому інтернет-магазині за дуже доступною ціною. Так само в наявності Доступні ОКРЕМІ латки різних розмірів и клею до них. А для захисту від проколу камери, використову фліпері (ободні стрічки), Які такоже Доступні в нашому інтернет-магазині Veloparts.com.ua


Для зйомки покришки з обода, вам знадобляться бортировки. А також НЕ забувай про вичавки ланцюга, якові Ві зможете прідбаті як окремо, для професіоналів и в наборі з іншім комплектом ключів. Для того щоб зняти каретку, Варто прідбаті Спеціальний ключ для каретки. Такоже у продаж можете знайти знімач шатунів, тріскачкі и ротора.


Для вимірювання знос ланцюга, та патенти, докупіті так звань вімірювач знос ланцюга, Щоб не пошкодіті касету и шатун, катаючісь на розтягеному ланцюгу. Спіцній ключ, необхідній для підтягування спиць и вірівнювання легких вісімок.


Компанії Bike Hand, KLS, Lezyne та інші представили великий вибір різноманітніх наборів ключів, де КОЖЕН зможу підібраті сортаменту ті что Йому нужно и чім ВІН Частіше корістується. КОЖЕН велосипед різний и до него нужно підходіті відповідно. Такоже у продаж знайдете хліст для зняття касети, фрезу для кріплення дискового гальма и стійку для ріхтування коліс з Дивовижний точністю.