Велокомп'ютери


Велокомп'ютери

Чи не можете відповісти на питання одного - «Скільки ти накатав за сезон»? Все це вирішується досить легко, а саме головну за мінімальну плату. Ми говоримо про велокомп'ютер Sigma і Echowell, які настільки поширені що іноді їх купують раніше ніж задню мигалку, хоча ми вважаємо грубою помилкою зустрічається на просторах нашої і не тільки країни.

При чому велокомпьютер можна підібрати для будь-якого гаманця. Це може бути як сучасний міні комп'ютер за 100 доларів, так і самий звичайні, який вважає також добре пройдені кілометри, час у дорозі і середню швидкість. Також він може бути відмінним подарунком на день народження або інше свято. Хороший вибір пропонують такі відомі бренди як Sigma sport і Echowell.

Початківці велосипедисти часто нехтують даними аксесуаром, кажучи про те що їм не важливо знати скільки вони проїхали, при цьому забуваючи про найважливіше - своєчасну заміну деталей. Адже в машині, коли Ви проїхали 10 тисяч кілометрів, про що потрібно думати? Правильно, про зміну масла і заміні витратних комплектуючих. Так само і з велосипедом, адже він є теж механічним транспортом, який включає в себе певну кількість деталей, які теж вимагають періодичного проведення ТО.

Один з найбільш частих вузлів, який може вплинути на інші, є ланцюг, яку потрібно змащувати не рідше ніж 300 км по сухій погоді і якісної мастилі. А якщо використовуєте старі дідівські методи то і частіше. Ось власне за цим і дозволяє стежити велокомпьютер. Звичайно, проїхавши по брудній дорозі Ви і самі зрозумієте необхідність в чищенні ланцюга, але якщо ланцюг візуально чиста, це не означає що всередині мастило не висохла.

Якщо ви їздите багато, хорошим варіантом буде велокомпьютер Echowell або Sigma з датчиком каденса. Він дозволяє визначити швидкість обертання педалей, щоб запобігти надмірне навантаження на Ваші коліна. Є науково доведена швидкість обертання педалей, яка найбільш безпечна для велосипедиста. Адже не важливо з якою швидкістю ви їсте, головне зберегти певну частоту обертання педалей, якщо Ви хочете проїхати багато і легко.

У даному розділі також можете купити напульсник, який крім усього іншого, дозволяє стежити ще й за серцевим ритмом. Він сигналізує Вам, якщо виходите з безпечного діапазону серцебиття. Основний компанією, що продається в нашому інтернет-магазині, є компанія Echowell .

який крім усього іншого, дозволяє стежити ще й за серцевим ритмом. Він сигналізує Вам, якщо виходите з безпечного діапазону серцебиття. Основний компанією, що продається в нашому інтернет-магазині, є компанія Echowell .

який крім усього іншого, дозволяє стежити ще й за серцевим ритмом. Він сигналізує Вам, якщо виходите з безпечного діапазону серцебиття. Основний компанією, що продається в нашому інтернет-магазині, є компанія Echowell .


Порівняння товарів (0)+ 4 грн. бонус
Ремкомплект для Велокомп'ютера Echowell (бездротове)
+ 10 грн. бонус
Велокомпьтер Echowell EC-R3 з каденсом
+ 5 грн. бонус
Велокомп`ютер дротові Longus AX-1 Special Edition 8 функцій чорний
+ 52 грн. бонус
Велокомп`ютер CatEye STRADA Digital Wireless CC-RD 420DW + датчики SPD / HR
+ 8 грн. бонус
Велокомп'ютер дротові KLS ReckON білий
+ 15 грн. бонус
Велокомп'ютер PURE 1 BLACK Sigma Sport
+ 7 грн. бонус
Велокомп'ютер Echowell U-9
+ 13 грн. бонус
Велокомп'ютер Echowell U-10W чорний
+ 18 грн. бонус
Велокомп'ютер BC 9.16 Sigma Sport
+ 24 грн. бонус
Велокомп'ютер BC 9.16 ATS Sigma Sport
+ 15 грн. бонус
Велокомп'ютер BC 7.16 Sigma Sport
+ 21 грн. бонус
Велокомп'ютер BC 7.16 ATS Sigma Sport
+ 12 грн. бонус
Велокомп'ютер BC 5.16 Sigma Sport
+ 87 грн. бонус
Велокомп'ютер BC 23.16 STS Sigma Sport
+ 39 грн. бонус
Велокомп'ютер BC 16.16 STS Sigma Sport
Показано з 1 по 15 із 194 (всього сторінок: 13)