Камери


Камери

Камера велосипедна досить часто купується річ. Всього пару кліків і ось Ви вже очікуєте замовлення, який прибуде найближчим часом. Велосипедних камер існує на так багато, як самих покришок. Але це і не потрібно, адже на кілька різновидів, можна придбати одну і ту ж покришку. Оскільки матеріал досить еластичний, то наприклад камера 26 з діаметром від 2,0 і до 2,35 підійде одна і та ж.

Так ось на Ваш велосипед камера повинна підбиратися за такими параметрами як діаметр колеса і власне сам виробник. Хоча в екстремальних ситуаціях, навіть на 29 покришку можна натягнути камеру, призначену на 26 дюймові колеса. Все це обумовлено надзвичайною еластичністю використовуваного матеріалу. Розміри камер, які можна купити в нашому інтернет-магазині Велопартс: від 10-ти дюймових коліс і до 29-ти дюймових.

Не забувайте також про використовуваний ніпель в обід. Камера велосипедна, має свій стандарт ніпеля, тоді як кожен обід йде під свій ніпель, через ширини отвору під нього, то категорично не можна міняти їх, інакше можливі передчасні пошкодження. Найпоширеніший варіант ніпеля, це AV або Шредер. На велосипед камера 26 з таким ніпелем йде найчастіше, проте він витримує не надто високий тиск, близько 4-х атмосфер, в залежності від виробника. А ось другий його побратим, це FV або Преста, який був винайдений в Італії і призначений для шосейних велосипедів у яких тиск досягає близько 8-ми атмосфер. & nbsp;

У нас представлено два основних виробника, це Kenda і Continental. Камера 20 & nbsp; і камера 26 діаметра теж дуже популярна серед BMX напрямки. Обидва відомих бренду, які роками підтверджують свої позиції на ринку, завдяки незмінній якості останнього і підкорення нових вершин і кількості довіри споживачів від першого виробника. Камера 20 велосипедна Michelin також представлена ​​у нас.

До речі, не будемо забувати про спеціальні антипрокольной камери. Все вірно, не тільки покришка захищає від проколів, а й камера тепер стала більш просунутою. Все завдяки технології, яка сама закладає невеликі проколи, до 3-х мм. Все це стало здійсненно завдяки спеціальному наповнювача, які є на її стінках і в момент проколу, даний матеріал затягує дірку і не дає їй розростатися ще більше. Звичайно камера 20 діаметра частіше страждає від розривів через специфіку напрямки BMX, так що вибирайте її з розумом. На будь-який велосипед камера повинна відповідати основним характеристикам про які ми писали раніше.


Порівняння товарів (0)+ 25 грн. бонус
Подовжувач ніппеля ZIPP Valve Extender Silica 75мм 3 штуки
+ 25 грн. бонус
Подовжувач ніппеля ZIPP Valve Extender Silica 45мм 3 штуки
+ 25 грн. бонус
Подовжувач ніппеля ZIPP Valve Extender Silica 34мм 3 штуки
+ 6 грн. бонус
Подовжувач ніппеля Zipp TNGT VLVEXT AL 303 27 QTY 1
+ 7 грн. бонус
Подовжувач ніппеля ZIPP Tangente Valve Extender (65мм для Zipp 808) 1 штука
+ 15 грн. бонус
Подовжувач ніппеля ZIPP Tangente Valve Extender (41мм для Zipp 404) 3 штуки
+ 15 грн. бонус
Подовжувач ніппеля ZIPP Tangente Valve Extender (27мм для Zipp 303) 3 штуки
+ 6 грн. бонус
Подовжувач ніппеля ZIPP Tangente Valve Extender (27мм для Zipp 303) 1 штука
+ 6 грн. бонус
Подовжувач ніппеля Zipp AM VALV EXTNDR 202 S BLK 27mm
+ 25 грн. бонус
Подовжувач ніпеля ZIPP VALVE EXTENDER ZIPP SILCA 60MM 00.1918.259.002
+ 7 грн. бонус
Подовжувач ніпеля HUTCHINSON kit PROLONGATEUR 40MM X 2+
+ 7 грн. бонус
Подовжувач ніпеля HUTCHINSON kit PROLONGATEUR 20MM X 2+
+ 7 грн. бонус
Подовжувач ніпелю Zipp VALVE EXTENDER SS-VE-98-A1
+ 7 грн. бонус
Подовжувач ніпелю Zipp Presta Valve Extender 91mm
+ 6 грн. бонус
Подовжувач ніпелю Zipp Presta Valve Extender 48mm
Показано з 1 по 15 із 379 (всього сторінок: 26)