Ротори, адаптери


Ротори, адаптери

Велосипед дисковий дуже частий запит в інтернеті при пошуку такої запчастини як ротор. У побут ще не довелося назву, так що часто можна почути такі назви як диск, диск для велосипеда, гальмівний диск або взагалі дискові гальма, хоча правильна назва саме ротор . Звичайно можна і зустріти в пошуку такі слова як велосипед дискові гальма , але це все не важливо, тому що говоримо ми про одне й те ж.

Дана запчастина прийшла в світ велосипедів порівняно недавно, але встигла підкорити серця багатьох. Гальмо хоч і став більш складним механізмом, але приніс велику безпеку для велосипедиста. Так за допомогою гідравлічного дискового гальма можна в рази скоротити гальмівний шлях, правда при цьому виникає високий ризик перелетіти через кермо, так що це необхідно теж враховувати якщо Ви вперше сідайте за велосипед з таким гальмом. Велосипед дисковий має незаперечні переваги перед ободним, але не завжди виправдовує свою покупку. Наприклад шосейні велосипеди не оснащуються даним типом гальма по тому, що їм необхідна велика швидкість, а громіздкий ротор і калипер з гальмівними колодками зраджують додаткову вагу, який знижує як швидкість так і дистанцію велосипедиста, який втомиться раніше ніж цього можна було б уникнути при використанні ободного гальма. & nbsp;

Особливу популярність велосипед з ротором отримав у тих хто займається дисциплінами Даунхилл і Фрірайд, де якість гальма може не просто дати перевагу але і банально убезпечити гонщика від травм, не даючи йому вилетіти з траси на високій швидкості.

Існує кілька видів гальм, використовуваних диск: механічний і гідравлічний гальмо. Перший вид має перевагу в простоті обслуговування але і мінус в налаштуванні і точності спрацьовування при натисненні. Другий же варіант найбільш популярний серед професіоналів і тих хто просто зрозумів основні відмінності. Але доведеться змириться зі складністю настройки його, так як використовувана рідина повинна бути певної консистенції, її необхідно прокачувати періодично для запобігання потрапляння повітря в гальмівну систему. Якщо цього не зробити, то в відповідальний момент гальмо може просто не спрацювати як потрібно.


Адаптери для дискового гальма необхідні для того, щоб збільшити або зменшити ротор. Ви можете окремо купити калипер і до нього докупити відповідний адаптер на 160 мм, 180 мм або 203 мм. Таким чином Ви не будете обмежені у виборі розміру ротора.

Важливо купувати якісний адаптер, так як гальма - одна з найважливіших частин на Вашому велосипеді. Від цього буде залежати, наскільки важку навантаження він зможе прийняти на себе.


Порівняння товарів (0)+ 4 грн. бонус
Стопорні кільце Shimano CenterLock LockRing 12/15/20 мм Thru Axle
+ 28 грн. бонус
Ротор для дискового гальма AVID G3 CLEANSWEEP 203mm
+ 26 грн. бонус
Ротор для дискового гальма AVID G3 CLEANSWEEP 200mm
+ 23 грн. бонус
Ротор для дискового гальма AVID G3 CLEANSWEEP 180mm
+ 27 грн. бонус
Ротор для дискового гальма AVID G2 CLEAN SWEEP 203
+ 21 грн. бонус
Ротор для дискового гальма AVID G2 CLEAN SWEEP 160
+ 21 грн. бонус
Ротор для дискового гальма AVID G2 CLEAN SWEEP 140
+ 4 грн. бонус
Ротор Tektro TR160-22 160мм
+ 4 грн. бонус
Ротор Tektro TR160-2 160мм
+ 6 грн. бонус
Ротор Tektro TR160-19 6 болтів
+ 40 грн. бонус
Ротор SM-RT900-SS, ICE TECH FREEZA, 140мм, CENTER LOCK
+ 40 грн. бонус
Ротор SM-RT900-S, ICE TECH FREEZA, 160мм, CENTER LOCK
+ 20 грн. бонус
Ротор SM-RT70-M ICE TECH, 180мм, CENTER LOCK
+ 13 грн. бонус
Ротор SM-RT64-M, 180мм, CENTER LOCK
+ 9 грн. бонус
Ротор SM-RT30-M, 180мм, CENTER LOCK
Показано з 1 по 15 із 193 (всього сторінок: 13)