Сумки, рюкзаки


Сумки, рюкзаки

Велосипедні сумки для велосипеда можна придбати в нашому інтернет-магазині Велопартс. В даному розділі представлено безліч варіантів сумок для велосипеда: сумка під сідло, сумка під раму, Велобаул, сумка багажник і багато інших.

Ні для кого не секрет, що навіть для початківця велосипедиста знадобиться як мінімум одна сумка під сідло, в якій необхідно возити найважливіші речі, такі як латки, набір ключів, і можливо навіть запасну камеру. Тут все залежить від того, наскільки далеко Ви збираєтеся від'їжджати від свого будинку або велопарковки. Основна проблема в дорозі, це проколи колеса, так що тут без латок не обійтися ніяк. Не варто сподіватися і думати що Вас така ситуація обійде стороною. Кріплення досить різні, одні йдуть на простих липучках, інші ж кріпляться через спеціальне кріплення. Обидва варіанти, гідний вибір, з цього справу тільки за смаком.

Наступна категорія сумок для велосипедів, це трикутні сумки на раму. Такі варіанти часто можна було зустріти на старих велосипедах. Там ми зберігали не стільки необхідні інструменти, скільки перекус для дороги. Хоча не обходилося і без пари іржавих ключів. На вибір Вам пропонуються варіанти з різними розмірами і виконаннями.

Окремою популярної категорією йдуть сумки-чохли для смартфона. Найчастіше такі сумки кріпляться на передню частину рами, щоб велосипедисту було видно що що відбувається на екрані смартфона. Верх сумки виконаний зі спеціальної прозорої плівки, яка не пропускає вологу, але при цьому дає можливість користуватися телефоном. Тобто він залишається доступним для управління під час руху. Є деякі варіанти кріплень на кермо велосипеда, а інші взагалі можна прикріпити прямо на рульову колонку. Хоча остання - специфічний варіант, адже при повороті керма, телефон теж буде повертати в бік, що утруднить його огляд.

Одні з найбільш використовуваних, велосумки на багажник для велосипеда. З ними зазвичай можливо взяти набагато більше речей в дорогу. Чи не заважають огляду, місткі і деякі дуже легко вистьобувати, перетворюючись в сумку, яку можна повісити собі на плече.

І, звичайно, не будемо забувати про Велобаул. Найоб'ємніший тип, який потрібен тим, хто збирається в подорож на довго. Вони одягаються на задній багажник, дві частини звисають з боків, що дає додатковий простір для величезної кількості необхідних речей.

Ну і останньою категорією будуть велорюкзаки, вони дуже схожі на звичайні, то у них є спеціальна мембрана, яка дає спині дихати. І відділення, які призначені спеціально для велосипедистів.

 


Порівняння товарів (0)+ 29 грн. бонус
Сумка на багажник KLS Adventure 20 (об'єм 20 л) чорний
+ 55 грн. бонус
Сумка на багажник KLS Adventure 40 (об'єм 40 л) чорний
+ 43 грн. бонус
Чохол для коліс PRO
+ 23 грн. бонус
Чохол PRO для колеса
+ 25 грн. бонус
Тримач смартфона KLS Swipe L
+ 15 грн. бонус
Тримач смартфона KLS Link
+ 10 грн. бонус
Сумка підсідельна KLS Challanger T-system S (об'єм 0,3 л)
+ 11 грн. бонус
Сумка підсідельна KLS Challanger T-system M (об'єм 0,5 л)
+ 13 грн. бонус
Сумка під Сідло Zefal Z DRY PACK-S 0,6L Velcro вологозахіщена
+ 5 грн. бонус
Сумка під Сідло Longus Strap-L
+ 7 грн. бонус
Сумка під Сідло Longus SQUARE QR чорний / сірий
+ 6 грн. бонус
Сумка під Сідло Longus LONG QR чорний
+ 7 грн. бонус
Сумка під Сідло Longus FIRM QR чорний
+ 6 грн. бонус
Сумка під Сідло Longus Carie QR
+ 5 грн. бонус
Сумка на раму Longus Triuni універсальна
Показано з 1 по 15 із 651 (всього сторінок: 44)