Giyo

Giyo
ПРО БРЕНД

Насос - це незамінний інструмент для обслуговування велосипеда будинку, в майстерні або в подорож. Стаціонарні або мінінасоси Giyo відмінно підійдуть для швидкої і максимально ефективної підкачки коліс вашого велосипеда. Міцні та довговічні інструменти, виготовлені з високоякісних матеріалів, зручні і прості в застосуванні.

Якщо вам дійсно потрібен надійний насос, який вам прослужить довгий час, то ви дивитеся в правильному напрямку. Насоси Giyo відрізняються гармонійним співвідношенням ціна / якість. Компанія спеціалізується на виробництві першокласних велосипедних насосів і по праву вважається світовим лідером на ринку велосипедних аксесуарів.


Вироби Giyo розробляють і випускають на кращих заводах Тайвані починаючи з 1997 року. Продукція компанії надзвичайно надійна і проста у використанні, тому насосами Giyo користуються як професіонали так і любителі велоспорту по всьому світу. Висока конкурентоспроможність, широкий вибір моделей, якість і доступна ціна, застосування інноваційних технологій і матеріалів, надійність, зручність у використанні та довговічність - все це робить насоси Giyo не просто конкурентоспроможним, а кращими на всесвітньому ринку велосипедних аксесуарів.


Компанія щорічно випускає більше трьохсот тисяч насосів під брендом Giyo. Також на заводах виробляються 90% всіх вироблених насосів в світі - це замовлення від інших фірм з їх логотипами.

Насоси Giyo відмінно поєднують в собі високу якість, надійність, стильний дизайн, високий ККД і демократичну ціну. Всі ці критерії зробили компанію Giyo всесвітнім лідером виробництва велосипедних аксесуарів, яка тримає якість і надійність в найвищих цінностях вже два десятиліття.

Порівняння товарів (0)+ 6 грн. бонус
Голівка-клапан Giyo SmartValve GCT-AL для підлогового насоса
+ 4 грн. бонус
Голівка-клапан Giyo SmartValve GCT-P для підлогового насоса
+ 4 грн. бонус
Голівка-клапан Giyo SmartValve GCT-PL для підлогового насоса
+ 3 грн. бонус
Голівка-клапан Giyo UP-SH для насосів високого тиску
+ 4 грн. бонус
Голівка-клапан SmartValve для насоса зі шлангом
+ 15 грн. бонус
Насос компактний Giyo GM-04LH алюмінієвий сріблястий
+ 12 грн. бонус
Насос компактний Giyo GM-11L алюмінієвий білий
+ 8 грн. бонус
Насос компактний Giyo GM-12LL алюмінієвий
+ 5 грн. бонус
Насос компактний Giyo GP-06 пластик телескопічний
+ 13 грн. бонус
Насос компактний Giyo GP-851L алюмінієвий зі шлангом та манометром
+ 10 грн. бонус
Насос компактний Giyo GP-871 алюмінієвий зі шлангом та манометром
+ 25 грн. бонус
Насос підлоговий Giyo GF-12 алюмінієвий з манометром
+ 11 грн. бонус
Насос підлоговий GIYO GF-42G пластиковий з манометром
+ 19 грн. бонус
Насос підлоговий Giyo GF-52V сталевий з манометром
Показано з 1 по 15 із 90 (всього сторінок: 6)