Giyo

Giyo
ПРО БРЕНД

Насос - це незамінний інструмент для обслуговування велосипеда будинку, в майстерні або в подорож. Стаціонарні або мінінасоси Giyo відмінно підійдуть для швидкої і максимально ефективної підкачки коліс вашого велосипеда. Міцні та довговічні інструменти, виготовлені з високоякісних матеріалів, зручні і прості в застосуванні.

Якщо вам дійсно потрібен надійний насос, який вам прослужить довгий час, то ви дивитеся в правильному напрямку. Насоси Giyo відрізняються гармонійним співвідношенням ціна / якість. Компанія спеціалізується на виробництві першокласних велосипедних насосів і по праву вважається світовим лідером на ринку велосипедних аксесуарів.


Вироби Giyo розробляють і випускають на кращих заводах Тайвані починаючи з 1997 року. Продукція компанії надзвичайно надійна і проста у використанні, тому насосами Giyo користуються як професіонали так і любителі велоспорту по всьому світу. Висока конкурентоспроможність, широкий вибір моделей, якість і доступна ціна, застосування інноваційних технологій і матеріалів, надійність, зручність у використанні та довговічність - все це робить насоси Giyo не просто конкурентоспроможним, а кращими на всесвітньому ринку велосипедних аксесуарів.


Компанія щорічно випускає більше трьохсот тисяч насосів під брендом Giyo. Також на заводах виробляються 90% всіх вироблених насосів в світі - це замовлення від інших фірм з їх логотипами.

Насоси Giyo відмінно поєднують в собі високу якість, надійність, стильний дизайн, високий ККД і демократичну ціну. Всі ці критерії зробили компанію Giyo всесвітнім лідером виробництва велосипедних аксесуарів, яка тримає якість і надійність в найвищих цінностях вже два десятиліття.

Порівняння товарів (0)+ 6 грн. бонус
Манометр Giyo GG-05
+ 6 грн. бонус
Насос Giyo GM-03 в раму для шосе (класика)
+ 10 грн. бонус
Насос Giyo GM-20L
+ 12 грн. бонус
Насос Giyo GM-45L
+ 3 грн. бонус
Насос Giyo GP-09
+ 6 грн. бонус
Насос Giyo GP-23
+ 8 грн. бонус
Насос Giyo GP-24 з манометром
+ 3 грн. бонус
Насос Giyo GP-26
+ 5 грн. бонус
Насос Giyo GP-61S з манометром
+ 3 грн. бонус
Насос Giyo GP-65
+ 8 грн. бонус
Насос Giyo GP-76C
+ 3 грн. бонус
Насос Giyo GP-82 міні + голка для м'яча
+ 8 грн. бонус
Насос Giyo GP-95 з манометром
+ 4 грн. бонус
Насос Giyo GP-961A з манометром срібний
Показано з 1 по 15 із 90 (всього сторінок: 6)