R2

R2

R2 — чеський бренд високоякісних спортивних окулярів, шоломів та рукавичок, який має 20-річний досвід роботи з аксесуарами для активного відпочинку. Його історія сягає корінням 1996 року, коли компанія ентузіастів вирішила створити лінійку окулярів для професійних атлетів під назвою Relax. Тоді окуляри продавались у вузькому колі справжніх фанатів спорту та колегам. Комерційний успіх бренду Relax надихнув команду на подальший розвиток компанії. Так у 2002 році з'явився бренд R2, що буквально означає "Relax номер два" — окуляри для любителів активного відпочинку.


Сонцезахисні окуляри R2 пропонують найсучасніші технології в своєму класі та чудову якість за доступну ціну. Модерновий та актуальний дизайн відображає прискіпливе ставлення команди R2 до своєї справи. Продукція R2 — це результат копіткої роботи пристрасно закоханих у спорт людей: Юстуса Нішлага, німецького чемпіона з тріатлону, Сватьї Божака, двоколісного ультрамарафонця, Мілана Мільча Сильного, трикратного переможця чеської гонки Loudání на 600-800 км та інших неспинних спортсменів, серед яких є норвезька велосипедистка Маргрете Адде Кьой та члени професійної команди Eleven Mercedes-Benz Mitas, чия думка грає велику роль на стадії тестування прототипів.Продукція R2 набула великої популярності на чеському ринку і тепер успішно продається по всій Європі, в тому числі і в Україні.


У 2011 році в асортименті з'явилися рукавички та шоломи. Лінійки розділилися таким чином: під брендом Relax випускаються сонцезахисні повсякденні та гірськолижні окуляри, а під брендом R2 — окуляри та аксесуари для велосипедистів.

Слоган компанії — "Ride your race", де під словом "гонка" мається на увазі все життя: боротьба, змагання, випробування. Пройдіть крізь нього стильно та безпечно разом з аксесуарами R2.


Порівняння товарів (0)+ 6 грн. бонус
Рукавички R2 RIBBON рожевий/сірий L
+ 21 грн. бонус
Окуляри R2 Master AT086F чорний з лінзамі Ice блакитний Revo (Cat.3)
+ 30 грн. бонус
Окуляри R2 RACER чорний мат лінзи Pink покриття Green REVO (Cat.3) / Clear (Cat.0)
+ 19 грн. бонус
Окуляри R2 Wheeler AT038I зелений з лінзамі блакитний Mirror (Cat.3)
+ 38 грн. бонус
Окуляри R2 CROWN червоний мат лінзи фотохромні Yellow (Cat.1-3)
Показано з 1 по 15 із 409 (всього сторінок: 28)