FireEye

FireEyeІсторія бренду починається в 2003 році. Колеги-екстремали вирішили заснувати свою компанію, в яку вони вклали всі свої знання і вміння в екстремальних дисциплінах, щоб створити комплектуючі, які задовольнять як їх бажання, так і бажання клієнтів. У 2012 році компанія значно розширила лінійку продукції, щоб мати можливість якомога краще задовольнити свою зростаючу аудиторію. З тих пір FireEye кілька разів змінювала напрямок своєї роботи, але, як і завжди, продукція залишається якісної і користується попитом у велосипедистів різних дисциплін, і різного віку. На вулиці 2016, пройшло всього 4 роки після розширення лінійки і знову компанія виривається вперед. Тепер нові кольорові палітри, нові методи фарбування і виготовлення компонентів, тепер це точно відрізняє «Палке очей» серед інших конкурентів.


FireEye - це компанія, яка виникла в дружньому середовищі прорайдеров, які знають наскільки важливу роль в велосипедної індустрії відіграє надійність компонентів. Тому все, що розробляється і виготовляється командою FireEye, впроваджується в безкомпромісну якість і унікальний дизайн комплектуючих. Компанія розробила і протестувала свою продукцію в надважких умовах експлуатації в таких дисциплінах, як slopestyle, dirt jump і downhill. Можливо це і не найвідоміший бренд, але продукція надзвичайно довговічна, має прекрасний дизайн і розроблена ентузіастами для ентузіастів, які розуміються в надійному «залізі».Будучи профільно-орієнтованої компанією, родоначальники FireEye розробляють і виготовляють компоненти, якими користуються і самі. Тому при виготовленні комплектуючих, якість продукції стоїть на першому місці, а яскравий дизайн доповнює надійність, яку передають року прогресу, про що свідчать сотні позитивних відгуків клієнтів.


На сьогоднішній день компанія має повний асортимент велосипедних компонентів, який задовольнить найвибагливішого клієнта.
FireEye спонсорує міжнародні змагання з BMX, slopestyle, dirt jump і downhill. Компанія також підтримує молодих велосипедистів по всьому Світу, в тому числі і прорайдеров з України.Мета FireEye - це проектування і виготовлення міцних і довговічних комплектуючих, які крім усього іншого, будуть грати надзвичайну роль в дизайні вашого велосипеда.


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 15 із 527 (всього сторінок: 36)