DT Swiss

DT Swiss

Швейцарська компанія DT Swiss заслужено є одним з лідерів по виробництву велосипедних спиць, втулок і ободів. Продукцію DT Swiss можна побачити, як на аматорському велосипеді, так і на професійних велосипедах багатьох спортсменів.


Компанія DT Swiss є виробником коліс для шосейних, трекових і гірських велосипедів, а також амортизаційних вилок і задніх амортизаторів. DT Swiss розробляє високоякісні колеса з 1994 року. У 2007 році, після анонсування свого власного виробництва компонентів з карбону, асортимент продукції компанії поповнився компонентами класу хай-енд.


DT Swiss є одним з найвідоміших виробників спиць. Коли в 1970-х роках компанія вперше з'явилася на ринку США, стався буквально переворот в індустрії збірки коліс. Як такі спиці з нержавіючої сталі були в продажу і до цього, але якість різьбовим ніпелів спільно зі спицями було на порядок краще, ніж у будь-якого іншого бренду в той час. Це дозволяло збирати колеса на зовсім іншому якісному рівні з огляду на можливості, що з'явилася більш міцного натягу спиць.


Історія

Компанія DT Swiss AG була заснована в 1994 році шляхом покупки контрольного пакету акцій у Vereinigte Drahtwerke AG і її власниками стали Франк Бокман (Frank Bockmann), Мауріціо Д'Альберто (Maurizio D'Alberto) і Марко ЗІНГА (Marco Zingg), які розділили між собою три зони відповідальності: маркетинг та продажу, технології, фінанси та адміністрування.


Сама назва DT утворено від слів «Drahtwerke Treflerie». «Drahtwerke» в перекладі з німецької означає «дротяний завод», «Treflerie» перекладається точно також з французького.


DT Swiss розташовується в швейцарському місті Білль-биття.


У тому ж, 1994 році компанія відкриває новий офіс продажів в США. Підставою, що вплинув на рішення перетнути Атлантику, стали короткі терміни поставок, а також краще розуміння вимог ринку. У наступному, 1995 році на велосипедний ринок виводяться втулки DT Swiss Hugi. Поява продукту нового типу стало наріжним каменем у розвитку компанії.


Тим часом присутність компанії на землі необмежених можливостей розширюється. У 1996 році розпочато виробництво спиць на другому, після заснування DT Swiss Inc, заводі. 1999-й рік став для компанії багатим на події. Поява нових, точно відфрезерованих алюмінієвих і латунних ніпелів як результат інноваційних технологій змогло помітно поліпшити якість збірки коліс. Асортимент втулок від DT Swiss став ширше завдяки новій лінійці втулок Onyx, які об'єднали в собі чудову ціну і перевірене швейцарська якість. Також на ринку представлено нове покоління втулок Hugi 240. Зміни ще більше вдосконалили цей успішний продукт, що призвело до зниження ваги і оптимізації функціональності.


У 2002 році, після декількох років розробок, DT Swiss з гордістю представила модель амортизатора SSD 210L - найлегший повітряно-масляний амортизатор на ринку. З 2003 року DT Swiss виробляє всі компоненти для збірки коліс.


Технологія зварювання ободів SBWT дозволяє створити надзвичайно міцні обода, а надзвичайно мінімальний допуск при обробці ободів в результаті дає максимально високу якість коліс.


Щорічно DT Swiss виробляє кілька мільйонів високоякісних сталевих спиць. Всі спиці спеціальним чином розробляються для певної області застосування і для кожного стилю катання - від суперлегкій спиць, до максимально міцних.


Для зменшення діаметра спиці DT Swiss розробила свій метод холодного кування. Компанія також виробляє спиці для таких відомих фірм, як Ritchey, Mavic і Bontrager. Лідерство DT Swiss в області виробництва коліс постійно підтверджується успіхами професійних гонщиків.


Порівняння товарів (0)+ 19 грн. бонус
*Адаптер втулки передньої DT Swiss 240 передня втулка Adapter 15mm/12mm
+ 10 грн. бонус
*Адаптер втулки передньої DT Swiss 350/370 передня втулка Adapter 15mm/QR
+ 43 грн. бонус
*Барабан втулки задньої DT Swiss Ratchet, Shimano Micro Spline, 12 mm
+ 33 грн. бонус
*Барабан втулки задньої DT Swiss, Campagnolo, 5 mm
+ 33 грн. бонус
*Барабан втулки задньої DT Swiss, Shimano Road 11-speed, 5 mm
+ 39 грн. бонус
*Барабан втулки задньої DT Swiss, SRAM XDR, 12 mm
+ 39 грн. бонус
*Барабан втулки задньої DT Swiss, SRAM XDR, 5 mm
+ 17 грн. бонус
*Обід 28'' DT Swiss 535
+ 115 грн. бонус
DT Swiss 350 задня втулка: 32h, 12 x 148mm Thru Axle, boost Spacing, 6-Bolt Disc
Знижка: -30%
DT Swiss 350 передня втулка: 32h, 20mm Thru Axle boost, 6-Bolt Disc
+ 49 грн. бонус
TK 540 RIM BR PRE DE 32 BL 20P 0168
+ 284 грн. бонус
Амортизатор DT Swiss X 313 Carbon чорний 165/38
+ 39 грн. бонус
Барабан DT SWISS rotor kit assram XD SA12 3P B KL_M 135
+ 39 грн. бонус
Барабан DT SWISS rotor kit assram XD SA12 3P B KL_M 142
+ 27 грн. бонус
Вісь DT RWS 10 alu 100/Ø15MM plug-in asm
Показано з 1 по 15 із 146 (всього сторінок: 10)